Kilka słów o nas

Firma TOMEX to firma z kilkuletnim doświadczeniem na rynku, fachowe doradztwo, profesjonalne usługi montażowe. To firma wrażliwa na potrzeby innych spełniająca oczekiwania klientów.

 

Firma powstała w 2000 roku w Nowym Sączu

Firma powstała w 2000 roku w Nowym Sączu. Dzięki naszej rzetelności i jakości wykonywanych usług szybko zyskaliśmy przychylność naszych klientów. W chwili obecnej dysponujemy 10 oddziałami naszej firmy w 8 miastach województwa małopolskiego i podkarpackiego. Każde biuro zapewnia profesjonalną obsługę, wizualizację projektu stolarki.

 

Znalezione obrazy dla zapytania tomex paszyn

Zakres Usług

Firma nasza świadczy usługi w zakresie

  • pomiary i wyceny stolarki
  • demontażu istniejącej stolarki,
  • montażu nowej stolarki,
  • wykonanie prac wykończeniowych po montażu stolarki
  • sprzedaż hurtowa
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

 

Przedstawiciele Handlowi

Nasi przedstawiciele handlowi dokonają pomiaru i wyceny całości usługi, oraz w razie konieczności doradzą jak najlepiej i w najbardziej wygodny dla Państwa sposób dokonać demontażu wymiany oraz obróbki końcowej zakupionego w naszej firmie produktu. Prowadzimy sprzedaż hurtową. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, dostarczamy materiały reklamowe.

Posiadamy własną flotę transportową która gwarantuje szybki transport dopasowany do każdego zlecenia.

 

Wyspecjalizowane grupy montażowe

Wyspecjalizowana grupa montażowa dostarczy i dokona montażu stolarki. Nasze grupy montażowe wyposażone są w szereg maszyn i urządzeń, które w znaczący sposób zmniejszają czas i koszty, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu jakości usługi. Kilkanaście razy w roku nasi pracownicy przechodzą szkolenia dotyczące składowania, transportu oraz montażu oferowanej przez naszą firmę stolarki. Dzięki tym działaniom posiadamy autoryzację montażu od wszystkich naszych dostawców.

Zapewniamy także wykwalifikowany serwis gwarancyjny.